Vlašim si to v pátek rozdá s béčkovou Slavií

Po reprezentační přestávce se opět rozjíždějí profesionální soutěže a Vlašim bude v rámci 9. kola druhé nejvyšší soutěže hrát na domácí půdě. V pátek 13. září bude výběr Aleše Majera hostit rezervu pražské Slavie výkop je stanoven na 18:00.

Slavia B se po roční přestávce letos opět dostala do druhé nejvyšší soutěže a v jejím dosavadním průběhu může být trenér David Střihavka spokojen. Jeho svěřenci jsou po sedmi odehraných zápasech na sedmém místě tabulky s deseti bodovým ziskem. V posledním utkání před reprezentační přestávkou na domácí půdě Slavia B remizovala doma s Prostějovem 2:2. Slávisté mají k dobru ještě odložené utkání se Zlínem.

Vlašim si zpestřila reprezentační přestávku přípravným zápasem proti „béčku“ Mladé Boleslavi. V něm svěřenci Aleše Majera podlehli svému soupeři 0:2. Šanci dostali v utkání především hráči širšího kádru, kteří nemají takové vytížení. Poslední ligový duel středočeský celek zvládl na výbornou a doma porazilo Sigmu Olomouc B hladce 3:0. „S výkonem a přístupem hráčů jsme spokojen a doufám, že na něj dokážeme navázat v dalším utkání,“ hodnotil vítězný duel trenér Aleš Majer.

Poslední vzájemné utkání mezi pátečnímu soupeři se odehrálo v Praze v dubnu 2023, kdy se zrodila remíza 1:1. Hosty poslal do vedení Solomon John a před koncem utkání vyrovnal Martin Šubert, který nyní hájí barvy Vlašimi.

Prosím přihlaste se pro přidání komentáře.