Reklamní formáty

Spravujte své reklamní kampaně podle potřeby z rozhraní zpravodajského portálu a oslovujte potenciální zákazníky. Využívejte bannerové reklamy, bazarovou inzerci nebo vytvořte firemní profil své společnosti, pod kterým můžete publikovat komerční články, výhodné nabídky a plánované události. restaurace je určený formát Polední menu.
reply
Partnerství zpravodajského portálu
Buďte svým potenciálním zákazníkům neustále na očích, staňte se partnery zpravodajského portálu a získejte nejvýhodnější formát propagace. Logem společnosti téměř na každé stránce to teprve začíná. Publikujte také komerční články, události nebo výhodné nabídky podle vlastní potřeby.
Partnerství portálu MINI
pro živnostníky
818 Kč / měsíc
Partnerství portálu STANDARD
pro větší obchodníky
1231 Kč / měsíc
Partnerství portálu VIP
pro velké firmy
2471 Kč / měsíc
* Ceny jsou bez DPH
Bannerová reklama
Komunikujte se svými potenciálními zákazníky pomocí grafických reklamních formátů. Bannery mohou obsahovat text, obrázky nebo animace a jsou umístěny v hlavičce webu, pravém části stránek nebo patičce. Nejvíce viditelnými formáty jsou branding portálu a mobilní branding.
* Ceny jsou bez DPH
Komerční články a obsah
Získejte pozornost čtenářů díky komerčním článkům a informujte je o svém produktu, službě, značce nebo společnosti. Využívat lze i formáty výhodné nabídky nebo události. Autorem komerčního obsahu je váš firemní profil.
* Ceny jsou bez DPH
Propagace restaurace
Podnikáte v gastronomii? Sdělte čtenářům, na co dobrého mají přijít právě k vám! Publikujte denně polední menu, zveřejnění nezabere ani minutu a můžete si ho naplánovat na celý týden dopředu.
* Ceny jsou bez DPH
Bazar
Podpořte rychlejší prodej zboží nebo služeb pomocí inzerátů. Reklamní formát je určený pro jednotlivce i firmy.
* Ceny jsou bez DPH