Vlašim: Májovky v parku byly povedené
Profilovka
02. 05. 2024.
visibility 189

Včera jsme oslavili 1. Máj a většina obyvatel Vlašimi i návštěvníků ze vzdálenějších regionů neodolala každoročním "Májovkám" ve vlašimském parku. 

Počasí nám přálo a i přes silný vítr panovala ve Vlašimi skvělá nálada. Souběžně probíhala celá řada akcí. Ve spodní části parku si užívali vyznavači pouťových atrakcích, při kterých se slabším jedincům zvedal nejen zrak až k výšinám. V prostorách bývalého zimního stadionu byly atrakce pro menší návštěvníky. A k těm již tradičním záležitostem patřilo určitě parkurové skákání na louce. U čínského pavilonu byla obrovská občerstvovací stanice a kdo chtěl, mohl si pavilon vyjímečně prohlédnout i uvnitř včetně vyhlídky na vrchním ochozu. V horní části parku byla umístěna hlavní stage s hudební produkcí. K té za nás nejlepší patřily určitě koncerty QUEENMANIA a Děda Mládek Illegal Band, který oslavy zakončil s neuvěřitelnou energií. 

Nemůžeme jmenovat všechny aktivity, stany, atrakce a hosty, seznam by se nám do článku ani nevešel. Přehled všeho je stále na www.majovky.cz 

Jak praví klasik: "Bylo to krásné, bylo toho dost." Příští rok zase na viděnou!

 

 

 

 

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image