Vlašim se předvede v posledním zápase venku se Spartou B
Profilovka
18. 05. 2024.
visibility 104

K poslednímu venkovnímu duelu letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vycestují v neděli 19. května fotbalisté Vlašimi, kteří se na stadionu v Seifertově ulici představí proti rezervě pražské Sparty. Výkop utkání je v 17:00.

Rezerva pražské Sparty se nachází po osmadvaceti odehraných zápasech na devátém místě tabulky se ziskem šestatřiceti bodů. Svěřenci trenéra Luboše Loučky čekají aktuálně tři zápasy na výhru. Poslední zápas na hřišti Olomouce B skončil porážkou 1:3.

Fotbalistům Vlašimi spadl po posledním utkání s Táborskem kámen ze srdce, když doma dokázali otočit zápas a nakonec zvítězit 2:1 po dvou brankách Petr Heppnera. „Byli jsme namočeni do boje o záchranu, což se nám povedlo definitivně odvrátit a můžeme poslední dva zápasy odehrát více v klidu,“ uvedl po utkání dvougólový střelec. Díky výhře nad Táborskem se středočeská tým posunul na sedmou příčku se ziskem 38 bodů.

Podzimní vzájemné utkání na stadionu v Kollárově ulici skončilo výhrou hostů 1:0. Sparťanskou výhru zařídil v 57. minutě Daniel Kaštánek.Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image