Druhý zápas přinesl porážku 0:5

Druhý přípravný zápas mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří první týden přípravy zakončili sobotním duelem proti Pardubicím. Po vyrovnaném prvním poločase přišla v tom druhém pětigólová smršť z kopaček Pardubic.

Vlašim – Pardubice 0:5 (0:0)

Branky: 57. Surzyn, 65. Brdička, 68. Mukwelle, 80. Bartosz, 84. Černý.

Sestavy: Vlašim: Kolář – Pernica (46. Onije), Dostál, Kulhánek (46. Nogha), Heppner (46. Lacík) – Šubert, Beran (46. Osuagwu), Musil, Planka, Kneifel (46. Beránek) – Biegon.

Pardubice: Budinský – Mareš, Kukučka, Ortiz, Icha, Darmovzal, Daněk, Hlavatý, Míšek, Patrák, Huf.
Střídali: Kinský – Donát, Černý, Pukil, Tischler, Surzyn, Lupač, Brdička, Kissiedou, Mukwelle, Jindra.

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se prezentovali zajímavým pokusem Darmovzala, ale Kolář byl na svém místě včas a míč zkrotil. Podobně si počínal vlašimským brankář i proti pokusu Hlavatého. Vlašim vyčkávala s ohrožením branky soupeře o něco déle a nakonec mohl jít do vedení, ale střela Šuberta v síti nakonec neskončila díky zákroku Budinského. Před koncem poločasu ještě musel zasáhnou Kolář a znovu byl úspěšný, když vyboxoval nebezpečný míč do bezpečí. Poločas tedy skončil na umělé trávě v Horních Počernicích 0:0.

Pokud někdo neviděl první poločas a sledoval až ten druhý, tak viděl vše podstatné, protože po přestávce začaly padat góly. V 57. minutě vyslal střelu Surzyn a zamířil přesně k tyči – 0:1. Pardubičtí pokračovali dále ve své aktivní hře a o necelých deset minut později navýšil skóre Brdička – 0:2. Krátce po něm se prosadil i Mukwele a bylo po nadějích Vlašimi – 0:3. Další dvě branky dokázali pardubičtí přidat v poslední desetiminutovce a Vlašim tak podlehla v druhém utkání zimní přípravy 0:5.

Prosím přihlaste se pro přidání komentáře.