FC Vlašim: Příprava s Boleslaví přinesla porážku

Fotbalisté Vlašimi si reprezentační přestávku vyplnili přípravným utkáním proti třetiligové rezervě Mladé Boleslavi, která nakonec slavila výhru 2:0. Své branky soupeř rozdělil rovným dílem do obou poločasů.

Vlašim do utkání vyslala především hráče, kteří neměli v posledních dnech takové herní vytížení, a to se v utkání projevilo. Domácí tým byl aktivnější a dokázal se dostat i do vedení, když se ve 26. minutě prosadil Benlalam. Vlašim se dostala také do jedné velké šance, která volala po brance, ale proti byl domácí brankář. V úvodu druhého poločasu domácí přidali ještě druhý zásah. Do konce zápasu se pak skóre již neměnilo.

Mladá Boleslav B – Vlašim 2:0 (1:0)

Branky: 26. Benlalam, 55. Výda.

Sestavy: Mladá Boleslav: Zaplatílek – Kocman (61. König), Donát (61. Rulc), Kolář (61. Fiker) – Stránský (61. Kaulfus), Žitný (61. Dohalský), Výda (61. Vostřel), Leitl (61. Tichý) – Benlalam (46. Monyč), Vojta (61. Benlalam), Vlček (46. Kurač).

Vlašim: Čermák – Kareem, Dostál, Soukeník, M. Pudil – Jeřábek, Holoubek – A. Pudil, Franěk, Záviška – Biegon. Náhradníci: Spilka – Manga, Rosa.

Prosím přihlaste se pro přidání komentáře.