Přehled změn v kádru

Fotbalisté Vlašimi během letního přípravného období tvoří pod vedením nového realizačního týmu i nový kádr, který by měl bojovat v Chance Národní Lize, jejíž start se nezadržitelně blíží. Nyní se můžeme podívat na dosavadní pohyb v našem kádru. 

Své působení ve Vlašimi ukončili Petr Heppner, kterému skončila smlouva a svou další kariéru spojí s jihočeským Táborskem. Do Baníku Ostrava se přesunul Raymond Nogha. Hostování v našem klubu pak skončilo dalším fotbalistům. Patří mezi ně Matyáš Vágner, Bartosz Pikul, Barnabáš Lacík, Štěpán Beran, David Planka, Tadeáš Vachoušek, Victor Osuagwu a Jonáš Kneifel.

Všem jmenovaným patří poděkování za jejich služby odvedené v našem klubu a v jejich další kariéře všem přejeme noho štěstí a úspěchů.

Vedení klubu tak začalo ihned po skončení sezóny pracovat na posílení kádru. Aktuálně je jasné, že ve Vlašimi bude nadále působit Petr Kurka, jehož hostování ve Vlašimi se změnilo v přestup. Na přestup přichází i Jan Záviška, který v minulosti v našem klubu již působil. Z Chlumce nad Cidlinou do Vlašimi přichází Dominik Soukeník. Hostovat pak v našem klubu v nadcházejícím roce budou Bernadro Rosa z Pardubic a bratři Miloš a Adam Pudilovi z pražské Slavie. Z hostování se do týmu vrátil Jan Franěk.

Na dalších jménech vedení klubu společně s realizačním týmem pracuje a jakmile budou jednání u konce budeme fanoušky informovat o dalších posilách a změnách v kádru.Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image