Stará garda válí

Úspěšně si vedou v novém roce hráči staré gardy Vlašimi. Svěřenci trenéra Františka Kocury ovládli další utkání na turnaji v Újezdu. Tentokrát překonali vlašimští Dobřejovice.

Dobřejovice – Vlašim 2:3

Dobřejovice byly již třetím soupeřem vlašimské staré gardy na letošním turnaji v Újezdu a soupeř to rozhodně jednoduchý nebyl. Tým Dobřejovic disponoval velmi kvalitním a technicky dobře vybaveným kádrem, kteří předváděl taktický fotbal. Hned zpočátku bylo vidět, že se jedná o jednoho z nejtěžších soupeřů na turnaji.

Přes to všechno se podařilo hned ve čtvrté minutě vlašimským hráčům díky přehození brankáře skórovat – 0:1. Hra byla vyrovnaná, a to i přes to, že se Vlašimi podařilo v 17. minutě navýšit svůj náskok. Z obou stran byl vidět krásný technický fotbal a snížení skóre přinesla až 55. minuta, kdy se Dobřejovice prosadily z trestného kopu. Vlašimští nicméně dokázali přidat ještě třetí branku a dobřejovičtí již jen snižovali těsně před koncem utkání na konečných 2:3.

„Poděkování patří všem hráčům a samozřejmě děkujeme Pavlu Čermákovi za zajištění hráčů a veškerého vybavení na turnaj. Doposud jsme na zápasech neměli bohužel zdravotníka, který by v případě úrazu poskytl první pomoc, ale to je už minulostí a máme svého zdravotníka. Jeho jméno zveřejníme později,“ uvedl k utkání výbor staré gardy.

Prosím přihlaste se pro přidání komentáře.