Středa nabídne souboj Vlašimi s Líšní
Profilovka
15. 04. 2024.
visibility 78

Vložené středeční 23. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídne fanouškům na vlašimském stadionu souboj domácích s jihomoravským týmem SK Líšeň. Utkání má výkop stanovený v 18:00. 

Jihomoravané zatím na jaře krom úvodního zaváhání doma se Žižkovem (0:1) neokusili hořkost porážky a vytěžili na jaře zatím při bilanci dvou výher, tří remíz a jedné porážky celkem devět bodů, které stačí výběru trenéra Valachoviče aktuálně na osmou příčku tabulky v těsném závěsu za Vlašimí.

Víkendový duel skončil pro Líšeň bezbrankovou remízou na domácí půdě s pražskou Duklou. Právě utkání s Duklou přitom mohlo přinést jihomoravskému celku body tři, ale v závěru zápasu neproměnil Sokol pokutový kop.

Vlašim má před domácím publikem rozhodně co napravovat. V posledním domácím duelu totiž podlehla Žižkovu 0:1 a po bezzubém výkonu směrem do ofenzivy nedokázala své fanoušky potěšit. O něco lépe si svěřenci Martina Hyského vedli v pátek na půdě Jihlavy, kde sehráli vyrovnanou partii a po remíze 1:1 přivezli domů bod. „Bod je dobrý. Po prohře se Žižkovem jsme za něj rádi. Soupeř hrál dobrý, kvalitní fotbal,“ uvedl po utkání asistent Vlašimi Dušan Binder pro regionální deník.

Aktuálně je Vlašim se ziskem jednatřiceti bodů na sedmé pozici v tabulce o bod před svým středečním soupeřem.

Podzimní vzájemné měření sil na hřišti Líšně přineslo remízu 2:2. Vlašim tehdy dokázala otočit skóre na 2:1 ve svůj prospěch, ale dvě minuty před koncem domácím k remíze pomohl pokutový kop.Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image