V neděli do Opavy
Profilovka
19. 04. 2024.
visibility 34

Anglický týden zakončí fotbalisté Vlašimi venkovním utkáním v Opavě, kde se představí v rámci 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v neděli od 18:00. 

Opavský celek po vedením trenéra Miloslava Brožka se po třiadvaceti odehraných zápasech nachází na 11. místě tabulky s devětadvaceti body na svém kontě. V posledním duelu slezský celek vyšel bodově naprázdno, když pohled pražské Dukle na jejím hřišti 0:2.

V kádru opavského celku se pozicí nejlepšího střelce týmu může chlubit všem fanouškům Vlašimi dobře známý Filip Blecha, který má na svém kontě šest ligových branek. Zápas tedy bude mít krom trenéra Brožka zvláštní příchuť i pro bývalého záložníka Vlašimi.

Vlašimi se ve středečním kole dařilo střelecky, když dokázala Líšni nasázet čtyři branky, ale ani to na body nestačilo. Středočeský celek v divokém utkání podlehl soupeři z jihu Moravy 4:5. „Dostat doma pět branek je moc a určitě musíme práci v defenzivě v dalším utkání razantně změnit,“ uvedl po divokém utkání asistent trenéra Hyského Dušan Binder. Poslední porážka znamenala pro Vlašim propad vyrovnanou tabulkou na devátou příčku.

Poslední vzájemné utkání Vlašimi s Opavou nabídlo na stadionu v Kollárově ulici remízu 1:1. Skóre tohoto utkání otevřel v prvním poločase Filip Blecha. Na jeho trefu zareagoval ještě Martin Šubert a body dělily rovným dílem.

 

 Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image