V pátek hostíme Baník!

Po delší době se na domácím pažitu představí vlašimští fotbalisté, kteří v rámci 11. kol Chance Národní Ligy budou v Kollárově ulici hostit rezervu Baníku Ostrava. Zápas startuje v 18:00.

Na dlouhou cestu se připravují mladíci z Ostravy, kteří do Vlašimi dorazí jako aktuálně poslední tým tabulky druhé nejvyšší fotbalové soutěže u nás. Svěřenci trenéra Josefa Dvorníka uzavírají tabulku se sedmi body a bilancí dvou výher jedné remízy a šesti porážkami. V posledním ligovém kole změřili ostravští hráči síly s exligovým Zlínem, kterému na domácí půdě nakonec podlehli těsně 0:1.

Vlašim je na tom v tabulce o něco lépe. Svěřenci Aleše Majera mají na svém kontě také zatím dvě výhry, ale především díky šesti remízám se drží aktuálně na šestí pozici tabulky s dvanácti body. Pondělní dohrávka 10. kola Chance Národní Ligy přinesla Vlašimi bod po remíze 2:2 v Jihlavě. Nerozhodný výsledek trefil v poslední minutě z přímého kopu Filip Lehký.

„Musím uznat, že náš výkon nebyl optimální a bod z Jihlavy určitě bereme. V prvním poločase jsme si sice dokázali vytvořit několik šancí a zápas mohli rozhodnout, ale ve druhém nás Jihlava přehrávala. Do pátečního utkání se musíme poučit a jít do něj naplno,“ řekl před utkáním s rezervou Baníku vlašimský trenér Aleš Majer.

Chcete přispět do diskuze? Stačí se jen přihlásit.