V sobotu s Táborskem

Třetí přípravný zápas čeká v sobotu 6. července od 11:00 vlašimské fotbalisty, kteří tentokrát na svém domácím stadionu v Kollárově ulici budou hostit dalšího soupeře. Bude jím tentokrát jihočeské Táborsko, které v minulém ročníku bojovalo v baráži o postup mezi elitu. 

Proti svým bývalým spoluhráčům tak nastoupí v dresu soupeře Petr Heppner, kterému ve Vlašimi vypršel kontrakt a jeho služby nyní budou využívat právě na jihu Čech, kde je na trenérské lavičce šéfem Roman Nádvorník. Právě on se svými svěřenci bojoval v baráži o postup mezi elitu proti Dynamu České Budějovice. Nakonec neúspěšně.

Tým z Tábora odehrál zatím v dosavadním průběhu letní přípravy dva přípravné duely. V prvním z nich podlehl pražské Dukle 1:3 a v druhém dokázali svěřenci Romana Nádvorníka porazit Chrudim 2:1.

Vlašim má za sebou v přípravě zatím dvě porážky od prvoligových soupeřů. Nejprve doma nestačila na Teplice (0:2) a ve středu podlehla Mladé Boleslavi (0:5). Zápas ovšem neodhalil jen negativa, ale jsou tam i pozitivní věci. Určitě budeme pracovat dál na sto procent a nyní se blížíme do fáze, kdy budeme muset kádr zúžit směrem k podzimu a po neděli bychom měli kádr více méně kompletní,“ uvedl po utkání v Mladé Boleslavi trenér Vlašimi Aleš Majer.

 Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image