Vlašimské áčko zná program podzimní části. Sezóna začíná v Ostravě, první domácí zápas přivítá Žižkov
FC SELLIER & BELLOT Vlašim zná losem určený program druholigové podzimní části. Nová sezóna začíná dvěma venkovními zápasy a první domácí utkání čeká vlašimské fanoušky až ve třetím kole.
Úvodní duel nové sezóny odehraje Vlašim 25. července na hřišti Baníku Ostrava B, o týden později pak hostuje v Brně u Artisu. Na první domácí zápas si vlašimští příznivci počkají do 8. srpna, kdy do areálu Na Lukách zavítá Viktoria Žižkov.
Podzimní část nabídne celkem šestnáct kol. Vlašim se postupně utká s řadou zajímavých soupeřů. Kromě Žižkova přivítá doma také Příbram, Třinec, Táborsko, Kroměříž, Ústí nad Labem, Prostějov a závěrečný domácí duel podzimní části odehraje 28. listopadu opět proti Artisu Brno. Z venkovních zápasů čeká fanoušky mimo jiné derby s pražskou Duklou (12. září) nebo výjezd na Slavii B (10. října).
Podzimní část zakončí Vlašim poslední listopadový víkend domácím zápasem. Přesné termíny výkopů budou postupně upřesňovány.
Los podzimní části 2026/2027:
- kolo (25. 7.): Baník Ostrava B – Vlašim
- kolo (1. 8.): Artis Brno – Vlašim
- kolo (8. 8.): Vlašim – Žižkov
- kolo (15. 8.): Kladno – Vlašim
- kolo (22. 8.): Vlašim – Příbram
- kolo (29. 8.): Česká Lípa – Vlašim
- kolo (5. 9.): Vlašim – Třinec
- kolo (12. 9.): Dukla Praha – Vlašim
- kolo (19. 9.): Vlašim – Táborsko
- kolo (10. 10.): Slavia B – Vlašim
- kolo (17. 10.): Vlašim – Kroměříž
- kolo (24. 10.): Jihlava – Vlašim
- kolo (31. 10.): Vlašim – Ústí nad Labem
- kolo (7. 11.): Opava – Vlašim
- kolo (21. 11.): Vlašim – Prostějov
- kolo (28. 11.): Vlašim – Artis Brno
Fotbal
liga
Vlašim