Výsledky 6. a 7. dubna

Víkend je za námi a je čas opět rekapitulovat výsledky. Své první mistrovské utkání v novém roce odehrály na domácí půdě naše ženy, které excelovaly a dokázali porazit svého soupeře hladce 8:1. Béčku se naopak venku nedařilo.

A-tým:

Vlašim – Žižkov 0:1 (0:1)

Branky: 8. Sodoma. ŽK: Dostál.

Sestavy: Vlašim: Vágner – Kurka (74. Pernica), Dostál (46. Heppner), Breda, Onije – Beran, Nogha, Musil (46. Vachoušek), Pikul (46. Planka) – Šubert (82. Biegon) – Osuagwu.

B-tým:

Vyžlovka – Vlašim B 3:1 (2:0)

Branky: 35. a 55. Souček – 84. Badu Dankwah.

Sestava Vlašimi: Tichý – Dankwah, Žirovnický (78. Peška), Hlaváček (65. Novotný), Houda, Lažan (49. Skiba), Lhotka, Vlasák, Pajk, A. Pešek (60. T. Dub), Zvára.

Ženy:

Vlašim – Dobré Pole 8:1 (5:0)

Branky: 3x Soukupová, 2x Dušková, 2x Vávrová, Lizáková – Fuksová.

Sestava Vlašimi: Fialková – Vafková, Dušková, Zídková, Lupačová, Novotná, Kňazíková, Markéta Procházková, Soukupová, Vávrová, Štětinová. Střídali: Buriánková, Martina Procházková, Pištěková, Lizáková, Rubešová.

První mistrovské utkání si domácí ženy velmi užily Úvod zápasu nenasvědčoval, že by domácí hráčky měly zvítězit velkým rozdílem. Dobré Pole mělo několik šancí vstřelit branku, ale brankářka Fialková a jednou i stoperka Vafková, vše zažehnaly. V 8. minutě přišla první branka domácích, kterou vstřelila po dorážce Dušková, ve 23. minutě po rohu Lupačové se míč dostal k Soukupové a střelou k tyči zvyšovala na 2:0. V prvním poločase ještě skórovala Lizáková po individuální akci, dále po rohu proměnila svou již druhou šanci Soukupová, poločasové skóre 5:0 završila Vávrová po nejhezčí akci utkání.

Druhý poločas se odehrál v klidnějším tempu. Skóre otevřela v 60. minutě svojí třetí brankou v utkání Soukupová. Necelou půl hodinku před koncem utkání svou první branku také vstřelili hosté a to po chybě domácí obrany, branku vstřelila Fuksová a upravila skóre na 6:1. Patnáct minut před koncem utkání Vávrová obešla vše, co jí stálo v cestě a svou druhou brankou skóre opět zvýšila. Čtyři minuty před koncem utkání upravila skóre na konečných 8:1 Dušková. Utkání se hrálo za velmi slunečního dne a všechny hráčky na hřišti to stálo mnoho sil.

Dorost U19:

Vlašim – MFK Trutnov 4:3 (1:3)

Branky Vlašimi: 2x Jadamus, Pajk, Nerad.

Sestava Vlašimi: Tomčala – Kameník (87. J. Dub), Kolman, M. Říha, Pajk, Jadamus (90. Motlíček), Rytina, Lacman, J. Pešek, Nerad, Budil (48. Valeš).

Dorost U17:

Vlašim – MFK Trutnov 5:0 (1:0)

Branky: Maršíček, Syrvatka, Lacman, J. Dub, Budil.

Sestava Vlašimi: Šneidr (87. Pilát) – Růžička, Maršíček (66. Kolman), Syrvatka, Veselý, Kežlínek, Valeš, Kristl, Yakushev (46. Budil), Vlasák (24. Kocián), J. Dub.

Dorost B:

Vlašim B – Maršovice 4:0 (1:0)

Branky: J. Pešek, Lacman, Valeš (z pen.), Motlíček.

Sestava Vlašimi: Fousek – Vlasík, Kocián, Slabý, Zeman, Růžička, Valeš, J. Pešek, Motlíček, Beránek, Lacman. Střídali: Vu Minh, Vesecký, Bumbálek, Čičatka, Smrkovský, Pohorský.

Žáci U15:

SKP Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (1:1)

Branka Vlašimi: Kahoun.

Sestava Vlašimi: Štěpina – Brabenec, Mach, Pokorný (57. Matějka), Hanuš (61. Štauber), J. Říha, Pěkný, Kahoun, Fulín (70. Šípek), Musil, Šimánek.

Žáci U14:

SKP Č. Budějovice – Vlašim 8:1 (5:0)

Branka Vlašimi: Matyáš.

Sestava Vlašimi: Hruška – Jarolím, Žirovnický, Burget, Pavlis, D. Soukup, V. Soukup, Havel (27. Hrubý), Šimáček (10. Skala), Matyáš, Viktorin.

Žáci U13:

Vlašim – Klatovy 4:18 (1:9)

Branky Vlašimi: 2x Seidl, Jusko, Velhan.

Sestava Vlašimi: Čejka – Šic, Ptáček, Stegbauer, Seidl, Přitasil, Kubíček, Pajková, Dojava, Jusko, Vopálenský. Střídal: Velhan.

Žáci U12:

Vlašim – Klatovy 26:0 (10:0)

Branky: 4x Adamec, 4x Peroutka, 4x Reitschläger, 5x Bumbálek, 3x Jelínek, 3x Tulach, Kopka, Kodet, Domin.

Sestava Vlašimi: Močkoř – Bureš, Tulach, Hozman, Kopka, Bumbálek, Adamec, Reitschläger, Kodet, Slabý, Blahout. Střídali: Vafek, Fiala, Jelínek, Peroutka, Domin.