Na úvod přípravy porážka

První přípravné utkání vlašimským fotbalistům nevyšlo podle jejich představ a na domácí půdě prohráli s prvoligovými Bohemians v rámci Tipsport ligy vysoko 0:7. Šest branek nasázel pražský tým ve druhém poločase.

Vlašim – Bohemians 1905 0:7 (0:1)

Branky: 9. Křapka, 52. Matoušek, 68. Hůlka, 70. Puškáč, 83. Matoušek, 85. Kovařík, 88. Mužík.

Sestavy: Vlašim: I. poločas: Vágner – Beránek, Kulhánek, Dostál, Pernica – Lacík, Planka, Nogha, Šubert, Šmiga – Osuagwu. II. poločas: Kolář – Olamilekan, Kulhánek (70. Dostál), Wilson, Heppner – Kneifel, Musil, Onije, Š. Beran, Karim – Biegon.

Bohemians: I. poločas: Reichl – A. Kadlec, Křapka, Hybš – Köstl, Jánoš, Hrubý, Shejbal (33. Farkaš) – Prekop – Kozák, Ristovski. II. poločas: Reichl – Hůlka, Vondra, Kadlec M. – Dostál, Jindřišek, Beran, Kovařík – Matoušek – Mužík, Puškáč
Trenér: Jaroslav Veselý