Vlašim: Zlodějku chytli policisté při činu, ten den kradla podruhé.

Policisté z Vlašimi vyjížděli ve středu, 20. března 2024, krátce po 7. hodině ranní, do Vlasákovy ulice, kde pracovníci supermarketu oznámili krádež zboží.

Policisté na místě zadrželi 22letou ženu. Ta v obchodě odcizila 6 WC bloků, které si vložila do batohu a chtěla s nimi odejít bez zaplacení. Byla ale přistižena ostrahou a policií následně převezena na policejní služebnu.

Poté, co policisté provedli potřebné úkony, propustili ženu na svobodu. To ale netušili, že ji budou mít o chvíli později na služebně zpátky. Podezřelá žena totiž kradla znovu, a to přímo před policejní služebnou. Podezřelá si zde vytipovala 76letou seniorku, kterou začala sledovat, a ve chvíli, kdy se seniorka zastavila, k ní žena zezadu přistoupila a z tašky jí odcizila peněženku s hotovostí a doklady. S lupem ale neutekla, protože policie jí celou dobu byla tzv. v patách. Policisté ženu totiž sledovali z okna, a když si všimli jejího podezřelého chování, ani chvíli neváhali a vydali se za ní. Znovu ji převezli na policejní služebnu. Na svobodu už se ale tentokrát nepodívala a skončila ve vazbě.

Mimo jiné bylo zjištěno, že žena byla v minulém roce pravomocně odsouzena za majetkovou trestnou činnost.

Za krádež jí nyní hrozí až 3letý trest odnětí svobody.

 

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image